OSŁONY OKIENNE  naszą specjalizacją od 1991

www.m-g.pl
MG - rolety Łódź, rolety Pabianice, rolety Zgierz, żaluzje Łódź, żaluzje Pabianice, żaluzje Zgierz, moskitiery Łódź, moskitiery Pabianice, moskitiery Zgierz

Galeria

Rolety drewniane Wnętrze 1 MG Autoryzowany Partner Hosten Rolety podciągane od dołu Rolety zabezpieczające Moskitiery zwijane Maty bambusowe Rolety rzymskie Wzory tkanin

Zaufali nam

Bank Zachodni WBK
Politechnika łódzka
Intercel S.A. w Ostrołęce zakład w Łodzi
Urząd Wojewódzki w Łodzi
Oraz wiele innych firm, instytucji oraz klientów prywatnych

Gdzie nas znajdziesz?

Partnerzy

Akademia Judo, Łódź
Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy
Hosten Polska

Aktualności / Promocje

Brak
BIURO
MG

ul. Piotrkowska 286
Łódź 93-034

   
Tel/Fax
42  684 10 20

kom.
515 265 050    

email:
biuro@m-g.pl
Moskitiery
Moskitiery do czego nam potrzebne ?
Gryzie Cię coś?( NIE CHODZI NAM O TWOJE SUMIENIE)

Na zewnątrz wszystkie ,,stworzonka'' te które pełzają, latają i biegają  są w swoim środowisku ale, najgorsze jednak, jest to, kiedy te wszystkie ,,STWORZONKA'' próbują wedrzeć się do naszych mieszkań. Nie przebierają w środkach: wykorzystają każdą chwile nie uwagi, każdą najmniejszą szparę, w każdym nawet najbardziej zasłoniętym oknie, czy tarasowych drzwiach, by w końcu dobrać się do naszej skóry i w tedy Cię gryzie. Nie tylko zaczynasz się drapać, ale co gorsza  rozlega się straszny wrzask osoby Ci towarzyszącej . Nie rozbudzamy więcej twojej wyobraźni  tylko poprostu zamów moskitiery :

Moskitiera zwijana:
System moskitiery zwijanej, opiera się na zasadzie działania mechanizmu sprężynowego. W prowadnicach, w których umieszczona jest siatka przeciw owadom, specjalne szczotki przeciwwietrzne zapobiegają jej zerwaniu się w razie silnego wiatru. Szczotki te mają również zadanie zatrzymywania przedostania się nawet najmniejszych insektów.Kaseta i prowadnice wykonane są z aluminium, co gwarantuje, długie i komfortowe użytkowanie.Kolory profili biały , brąz w standardzie pozostałe za dopłatą.Siatka PCV dodatkowo pokryta cieniutką warstwą aluminium. Kolor siatki szary lub czarny.

Moskitiera ramkowa:
Przystosowane są do większości rodzajów okien.Wykonane z profilu aluminiowego. Ramki dostępne w kolorach białych,brązowych, oraz drewnopodobnych. Zamocowanie i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia narzędzi, mocowanie odbywa się za pomocą uniwersalnych uchwytów obrotowych. Wizualnie stanowią integralną część okna.
Moskitiery MG Moskitiery MG (2) Moskitiery MG (3) Moskitiery MG (4)